Najlepsza zawodniczka meczu

MVP  Meczu –  to tytuł przyznawany najlepszej zawodniczce w każdym meczu sezonu regularnego.

Sezon 2019/20

I Runda

02.11.2019 (SOBOTA)
1 g.10.00 GOSTYNIN TEAM LIDERKI SZCZAWIN Adrianna Cichosz (Gostynin)
2 g.11.00 GOSTYNIN TEAM HURT PAP KUTNO Iga Chodorowska (Hurt Pap)
3 g.12.00 LIDERKI SZCZAWIN HURT PAP KUTNO Klaudia Kubiak (Hurt Pap)
09.11.2019 (SOBOTA)
4 g.10.00 ŁĘCZYCA TEAM LIDERKI SZCZAWIN Aleksandra Zbucka (Łęczyca)
5 g.11.00 ANIMEX KUTNO LIDERKI SZCZAWIN Wiktoria Serwach (Liderki)
6 g.12.00 GOSTYNIN TEAM ŁĘCZYCA TEAM Emilia Pinkowska (Gostynin)
7 g.13.00 GOSTYNIN TEAM ANIMEX KUTNO Ewa Piotrowicz  (Gostynin)
30.11.2019 (SOBOTA)
8 g.10.00 GOSTYNIN TEAM ANIMEX KUTNO Natalia Kiczyńska (Gostynin)
9 g.11.00 GOSTYNIN TEAM ZS ŻYCHLIN Gabriela Jóźwińska (Żychlin)
10 g.12.00 ANIMEX KUTNO ZS ŻYCHLIN Nina Jankowska (Żychlin)
14.12.2019 (SOBOTA)
11 g.10.00 ŁĘCZYCA TEAM ANIMEX KUTNO Aleksandra Zbucka (Łęczyca)
12 g.11.00 ŁĘCZYCA TEAM HURT PAP KUTNO Klaudia Kubiak (Hurt Pap)
13 g.12.00 LIDERKI SZCZAWIN ZS ŻYCHLIN Agata Strosińska (Liderki)
14 g.13.00 GOSTYNIN TEAM HURT PAP KUTNO Iga Chodorowska (Hurt Pap)
15 g.14.00 GOSTYNIN TEAM ZS ŻYCHLIN Aleksandra Kowalska (Żychlin)
04.01.2020 (SOBOTA)
16 g.11.00 LIDERKI SZCZAWIN ANIMEX KUTNO Klaudia Berlińska (Liderki)
17 g.12.00 ANIMEX KUTNO LIDERKI SZCZAWIN Aleksandra Zbucka (Łęczyca)
18 g.13.00 ŁĘCZYCA TEAM ANIMEX KUTNO Patrycja Kubas (Łęczyca)
18.01.2020(SOBOTA)
19 g.10.00 ANIMEX KUTNO HURT PAP KUTNO Magda Tyrańska (Hurt Pap)
20 g.11.00 ZS ŻYCHLIN HURT PAP KUTNO Aleksandra Kowalska (Żychlin)
21 g.12.00 ŁĘCZYCA TEAM ZS ŻYCHLIN Agata Stasiak  (Łęczyca)
22 g.13.00 ANIMEX KUTNO ŁĘCZYCA TEAM Marta Kamińska (Łęczyca)

 

25.01.2020
GOSTYNIN TEAM – LIDERKI SZCZAWIN Adrianna Cichosz (Gostynin)
ANIMEX KUTNO – HURT PAP KUTNO Joanna Borysevch (Hurt Pap)
GOSTYNIN TEAM – ZS ŻYCHLIN Emilia Pinkowska (Gostynin)
ANIMEX KUTNO -ZS ŻYCHLIN Agata Zielińska (Żychlin)
01.02.2020
LIDERKI SZCZAWIN – ZS ŻYCHLIN Magdalena Nowak (Liderki)
HURT PAP KUTNO – LIDERKI SZCZAWIN Marta D0mańska (Hurt Pap)
ŁĘCZYCA TEAM – ZS ŻYCHLIN Weronika Obrębska (Żychlin)
ŁĘCZYCA TEAM – HURT PAP KUTNO Agnieszka Chodorowska (Hurt Pap)
08.02.2020
GOSTYNIN TEAM – ANIMEX KUTNO w-o
GOSTYNIN TEAM – HURT PAP KUTNO Magdalena Tyrańska (Hurt Pap)
ŁĘCZYCA TEAM – HURT PAP KUTNO Daria Tomczak (Hurt Pap)
ŁĘCZYCA TEAM -LIDERKI SZCZAWIN Marta Kamińska (Łęczyca)
LIDERKI SZCZAWIN – ZS ŻYCHLIN Wiktoria Serwach (Liderki)
22.02.2020
HURT PAP KUTNO – ZS ŻYCHLIN Kasandra Chodorowska (Hurt Pap)
LIDERKI SZCZAWIN – HURT PAP KUTNO Daria Tomczak (Hurt Pap)
ANIMEX KUTNO – ZS ŻYCHLIN Nina Jankowska (ZS Żychlin)
LIDERKI SZCZAWIN – HURT PAP KUTNO Klaudia Berlińska (Liderki)
07.03.2020
ŁĘCZYCA TEAM -LIDERKI SZCZAWIN Katarzyna Markiewicz (Łęczyca)
GOSTYNIN TEAM – ŁĘCZYCA TEAM Katarzyna Ptaszek (Gostynin)
GOSTYNIN TEAM – LIDERKI SZCZAWIN Dorota Szewczyk (Gostynin)
14.03.2020
ŁĘCZYCA TEAM – ZS ŻYCHLIN
HURT PAP KUTNO – ZS ŻYCHLIN
ŁĘCZYCA TEAM – GOSTYNIN TEAM
ANIMEX KUTNO – HURT PAP KUTNO