Najlepszy zawodnik meczu – sezon 2019/20

MVP  Meczu –  to tytuł przyznawany najlepszemu zawodnikowi w każdym meczu sezonu regularnego.

3 Lis 2019 AZS WSGK Kutno-Chem Pak Kutno Patryk Skonieczny (AZS)
  Iskra Szczawin – Bzura Sobota Dominik Niedbałka (Bzura)
  Gladiator – Team All Stars Łukasz Głowacki (Gladiator)
17 Lis 2019 Bzura Sobota – AZS WSGK Kutno Patryk Skonieczny (AZS)
  AS Gostynin – Chem Pak Kutno Hubert Borowy (Gostynin)
  Iskra Szczawin – Team All Stars Konrad Dośpiał (All Stars)
24 Lis 2019 Iskra Szczawin – AZS WSGK Kutno Przemysław Ciechoński (Iskra)
  Bzura Sobota – Chem Pak Kutno Dominik Miśkiewicz (Bzura)
  As Gostynin – Gladiator Łukasz Głowacki (Gladiator)
1 Gru 2019 Iskra Szczawin – Chem Pak Kutno Waldemar Marczak (Iskra)
  As Gostynin – Al Stars Team Adrian Kręcikowski (All Stars)
  Bzura Sobota – Gladiator Łukasz Głowacki (Gladiator)
8 Gru 2019 As Gostynin – Iskra Szczawin Cezary Ziółkowski (Iskra)
  AZS WSGK Kutno – Al Stars Team Dawid Borzuchowski (AZS)
  Gladiator – Chem Pak Kutno Maciej Gałek (Gladiator)
5 Sty 2020 As Gostynin – AZS WSGK Kutno Patryk Skonieczny (AZS )
  Iskra Szczawin – Gladiator Łukasz Głowacki (Gladiator)
  Bzura Sobota – Al Stars Team Mateusz Dąbrowski (Bzura)
12  Sty 2020 Gostynin Team – Bzura Sobota Andrzej Macek (Gostynin)
  Chem Pak Kutno- Al Stars Team Maciej Chałupnik (All Stars Team)
  AZS WSGK Kutno – Gladiator Dawid Borzuchowski (AZS)

19 Sty 2020

AZS WSGK Kutno-Chem Pak Kutno Dawid Borzuchowski (AZS)
Iskra Szczawin – Bzura Sobota Waldemar Marczak (Iskra)
Gladiator – Team All Stars Łukasz Głowacki (Gladiator)

2 Lut 2020

Bzura Sobota – AZS WSGK  Kutno Walkower
Iskra Szczawin – All Stars Team Piotr Kwiatkowski (Iskra)
Gostynin Team – Chem Pak Kutno Paweł Dolak (Gostynin)

9 Lut 2020

Gostynin  Team – Gladiator Damian Rybak (Gladiator)
Iskra Szczawin – AZS WSGK Kutno Dawid Borzuchowski  (AZS)
Bzura Sobota – Chem Pak Kutno Cezary Markus (Bzura)

16 Lut 2020

Iskra Szczawin – Chem Pak Kutno Mateusz Matusiak(Iskra)
Gostynin Team – Al Stars Team Daniel Garncarek (Al Stars )
Bzura Sobota – Gladiator Łukasz Głowacki (Gladiator)

1 Mar 2020

Gostynin Team-Iskra Szczawin Mateusz Matusiak (Iskra)
AZS WSGK – All Stars Team Dawid Borzuchowski (AZS )
Gladiator – Chem Pak Kutno Maciej Gałek (Gladiator)

8 Mar 2020

Iskra Szczawin – Gladiator   
All Stars Team – Bzura Sobota  
AZS WSGK – Gostynin Team  

15 Mar 2020

Gostynin Team – Bzura Sobota  
Chem Pak Kutno- All Stars Team  
AZS WSGK Kutno – Gladiator