Najlepszy zawodnik meczu – sezon 2017/18

MVP  Meczu –  to tytuł przyznawany najlepszemu zawodnikowi
w każdym meczu sezonu regularnego.

22.10.2017
1 g.09.30 Kaszewy – Iskra Szczawin  Damian Wronkowski
2 g.11.00 GKS Góra – Bzura Sobota  Łukasz Lewandowski
3 g.12.30 Gladiator Parzęczew – AZS WSGK Kutno  Michał Sokołowicz
4 g.14.00 Chem Pak Kutno – Witonia  Mateusz Rzymkowski
29.10.2017
5 g.09.30 Bzura Sobota – AZS WSGK Kutno  Krzysztof Bartosiak
6 g.11.00 Iskra Szczawin – Witonia  Przemysław Ciechoński
7 g.12.30 GKS Góra – Chem Pak Kutno  Piotr Domański
8 g.14.00 Kaszewy – Gladiator Parzęczew  Dawid Urbaniak
5.11.2017
9 g.09.30 Bzura Sobota – Chem Pak Kutno  Radosław Różycki
10 g.11.00 GKS Góra – Gladiator Parzęczew  Łukasz Głowacki
11 g.12.30 Kaszewy – Witonia  Marek Włodarczyk
12 g.14.00 Iskra Szczawin – AZS WSGK Kutno  Patryk Skonieczny
19.11.2017
13 g.09.30 Kaszewy – AZS WSGK Kutno  Wojciech Włodarczyk
14 g.11.00 Iskra Szczawin – Chem Pak Kutno  Mateusz Matusiak
15 g.12.30 GKG Góra – Witonia  Wojciech Socha
16 g.14.00 Bzura Sobota – Gladiator Parzęczew  Łukasz Gwarczyk
26.11.2017
17 g.09.30 GKS Góra –  Iskra Szczawin  Cezary Jaks
18 g.11.00 AZS WSGK Kutno – Witonia  ———————-
19 g.12.30 Gladiator Parzęczew – Chem Pak Kutno  Marcin Gwarczyk
20 g.14.00 Kaszewy – Bzura Sobota  Marcin Topolski
10.12.2017
21 g.09.30 GKS Góra  – AZS WSGK Kutno  Wojciech Socha
22 g.11.00 Iskra Szczawin – Gladiator Parzęczew  Łukasz Głowacki
23 g.12.30 Kaszewy – Chem Pak Kutno  Marcin Topolski
24 g.14.00 Bzura Sobota –  Witonia  Damian Krzysztofczyk
07.01.2018
25 g.09.30 KS Kaszewy – GKS Góra Piotr Domański 
26 g.11.00 AZS WSGK Kutno – Chem Pak Kutno Piotr Wojciechowski
27 g.12.30 Iskra Szczawin – Bzura Sobota
28 g.14.00 Gladiator Parzęczew – Witonia  Marek Kacprzak
II RUNDA  sezonu 2017/2018
14.01.2018
g.09.30 Kaszewy – Iskra Szczawin  Marek Włodarczyk
g.11.00 GKS Góra – Bzura Sobota  Piotr Domański
g.12.30 Chem Pak Kutno – Witonia  Mariusz Włodarczyk
g.14.00 Gladiator  – AZS WSGK Kutno  Łukasz Gwarczyk
28.01.2018
g.09.30 Bzura Sobota – AZS WSGK Kutno  Łukasz Urbański
g.11.00 Iskra Szczawin – Witonia
g.12.30 GKS Góra – Chem Pak Kutno  Piotr Domański
g.14.00 Kaszewy – Gladiator Parzęczew  Jakub Cymbała
04.02.2018
g.09.30 Bzura Sobota – Chem Pak Kutno
g.11.00 GKS Góra – Gladiator Parzęczew  Marek Kacprzak
g.12.30 Kaszewy – Witonia  Wojciech Włodarczyk
g.14.00 Iskra Szczawin – AZS WSGK Kutno  Łukasz Świątkowski
18.02.2018
g.09.30 Kaszewy – AZS WSGK Kutno  Piotr Wojciechowski
g.11.00 Iskra Szczawin – Chem Pak Kutno      –
g.12.30 GKG Góra – Witonia  Wojciech Socha
g.14.00 Bzura Sobota – Gladiator      –
25.02.2018
g.09.30 GKS Góra –  Iskra Szczawin  Michał Rawicki
g.11.00 AZS WSGK Kutno – Witonia  Łukasz Świątkowski
g.12.30 Gladiator  – Chem Pak Kutno  Paweł Dębicki
g.14.00 Kaszewy – Bzura Sobota  Andrzej Lewandowski
11.03.2018
g.09.30 GKS Góra  – AZS WSGK Kutno
g.11.00 Iskra Szczawin – Gladiator
g.12.30 Kaszewy – Chem Pak Kutno
g.14.00 Bzura Sobota –  Witonia
18.03.2018
g.09.30 AZS WSGK  – Chem Pak Kutno
g.11.00 Kaszewy – GKS Góra
g.12.30 Iskra Szczawin – Bzura Sobota
g.14.00 Gladiator Parzęczew – Witonia