Najlepszy zawodnik meczu

MVP  Meczu –  to tytuł przyznawany najlepszemu zawodnikowi w każdym meczu sezonu regularnego.

Poniżej lista MVP II Ligi Mężczyzn ( I  i II runda – sezon 2019-2020)

26.10.2019 (SOBOTA)
1 g.13.00 UKS RUTKI PŁOŃSK AKADEMIA ŻYCHLIN Kamil Zamędzki (Rutki)
2 g.14.00 GRODZKA ŁĘCZYCA AKADEMIA ŻYCHLIN Jakub Jarota(Żychlin)
3 g.15.00 GRODZKA ŁĘCZYCA UKS RUTKI PŁOŃSK Robert Masiak (Rutki)
4 g.16.00 DEVIL`S ŁĘCZYCA AKADEMIA ŻYCHLIN Krzysztof Owczarek(Devil`s)
5 g.17.00 DEVIL`S ŁĘCZYCA AGROPOL KUTNO Bartek Art (Devil`s)
09.11.2019 (SOBOTA)
6 g.15.00 GRODZKA ŁĘCZYCA GMINA STRZELCE Dominik Grabarczyk (Łęczyca)
7 g.16.00 GRODZKA ŁĘCZYCA AGROPOL KUTNO Marcin Węglewski (Agropol)
8 g.17.00 AGROPOL KUTNO JANUSZE SIATKÓWKI Piotr Łuczak (Janusze)
23.11.2019 (SOBOTA)
9 g.13.00 UKS RUTKI PŁOŃSK GMINA STRZELCE Tomasz Łączyński (Rutki)
10 g.14.00 UKS RUTKI PŁOŃSK JANUSZE SIATKÓWKI Damian Wroniecki (Janusze)
11 g.15.00 UKS RUTKI PŁOŃSK DEVIL`S ŁĘCZYCA Łukasz Kuciński(Devil`s)
12 g.16.00 DEVIL`S ŁĘCZYCA NEKOMA Kutno Artur Misztal (Nekoma)
30.11.2019 (SOBOTA)
13 g.13.00 GMINA STRZELCE NEKOMA Kutno Artur Misztal (Nekoma)
14 g.14.00 AKADEMIA ŻYCHLIN NEKOMA Kutno Jakub Jarota(Żychlin)
15 g.15.00 AKADEMIA ŻYCHLIN GMINA STRZELCE Tomasz Niewiadomski (Żychlin)
07.12.2019 (SOBOTA)
16 g.13.00 UKS RUTKI PŁOŃSK NEKOMA Kutno Kamil Zamędzki (Rutki)
17 g.14.00 UKS RUTKI PŁOŃSK AGROPOL KUTNO Igor Piotrowski (Rutki)
18 g.15.00 POTĘŻNE KACZORY UKS RUTKI PŁOŃSK Krzysztof Sadowski (Kaczory)
19 g.16.00 POTĘŻNE KACZORY AGROPOL KUTNO Grzegorz Kruszyński (Kaczory)
15.12.2019 (NIEDZIELA)
20 g.10.00 POTĘŻNE KACZORY NEKOMA Kutno Jacek Woźniak (Kaczory)
21 g.11.00 NEKOMA Kutno JANUSZE SIATKÓWKI Damian Wroniecki (Janusze)
22 g.12.00 POTĘŻNE KACZORY DEVIL`S ŁĘCZYCA Grzegorz Kruszyński (Kaczory)
23 g.13.00 DEVIL`S ŁĘCZYCA JANUSZE SIATKÓWKI Łukasz Kuciński(Devil`s)
04.01.2020 (SOBOTA)
24 g.14.00 GRODZKA ŁĘCZYCA NEKOMA Kutno Dawid Bednarek (Nekoma)
25 g.15.00 GMINA STRZELCE AGROPOL KUTNO Marcin Topolski (Agroma)
26 g.16.00 DEVIL`S ŁĘCZYCA GRODZKA ŁĘCZYCA Łukasz Kuciński  (Devil`s)
27 g.17.00 DEVIL`S ŁĘCZYCA GMINA STRZELCE Krzysztof Owczarek (Devil`s)
11.01.2020 (SOBOTA)
28 g.13.00 GRODZKA ŁĘCZYCA JANUSZE SIATKÓWKI Jarosław Jurczak (Janusze)
29 g.14.00 POTĘŻNE KACZORY GRODZKA ŁĘCZYCA Jacek Włodarczyk (Kaczory)
30 g.15.00 GMINA STRZELCE JANUSZE SIATKÓWKI Jarosław Szczotarski (Janusze)
31 g.16.00 POTĘŻNE KACZORY GMINA STRZELCE Krzysztof Cieplak (Kaczory)
18.01.2020 (SOBOTA)
32 g.14.00 AKADEMIA  ŻYCHLIN JANUSZE SIATKÓWKI Jakub Jarota  (Żychlin)
33 g.15.00 POTĘŻNE KACZORY AKADEMIA  ŻYCHLIN Filip Filiński (Żychlin)
34 g.16.00 POTĘŻNE KACZORY JANUSZE SIATKÓWKI Jacek Włodarczyk (Kaczory)
35 g.17.00 AKADEMIA ŻYCHLIN AGROPOL KUTNO Michał Podogrocki (Agropol)
36 g.18.00 AGROPOL KUTNO NEKOMA Kutno Marcin Topolski (Agroma)

Terminarz II runda
26.01.2020

Gmina Strzelce – Nekoma Kutno                              Mateusz Rosa (Nekoma)

Akademia Siatkówki Żychlin – Nekoma Kutno      Adam Jędrzejczyk  (AS Żychlin) 

Akademia Siatkówki Żychlin – Gmina Strzelce     Jakub Jarota (AS Żychlin)

Agropol Kutno – Akademia Siatkówki Żychlin     Michał Podogrocki (Agropol)

1 Lut 2020

Devil’ s Łęczyca – Grodzka Łęczyca                      Adam Nawrotek (Devil`s)

Potężne Kaczory – Devil’ s Łęczyca                      Grzegorz Kruszyński (Kaczory)

Grodzka Łęczyca – Nekoma Kutno                   Artur Misztal (Nekoma)

Gmina Strzelce – Agropol Kutno                      Marcin Topolski (Agroma)

Potężne Kaczory – Janusze Siatkówki              Jacek Włodarczyk (Kaczory)

8 Lut 2020

Gmina Strzelce – Grodzka Łęczyca               Tomasz Borkowski (Gmina Strzelce)

Grodzka Łęczyca – Agropol Kutno               Marcin Topolski (Agropol)

Devil’ s Łęczyca – Gmina Strzelce                 Krzysztof Owczarek (Devil`s)

Devil ‚s Łęczyca – Agropol Kutno                 Krzysztof Owczarek (Devil`s)

15 Lut 2020

UKS Rutki Płońsk – Gmina Strzelce              Rober Masiak (Rutki)

UKS Rutki Płońsk – Janusze Siatkówki        Rober Masiak (Rutki)

Agropol Kutno – Janusze Siatkówki              Karol Piotrowski (Agropol)

UKS Rutki Płońsk – Devil’ s Łęczyca              Dawid Cichewicz (Rutki)

Agropol Kutno – Nekoma Kutno                   Marcin Topolski (Agropol)

Łęczyca – Nekoma Kutno                  Maciej Kiendzierski (Devil`s)

23 Lut 2020

Grodzka Łęczyca – Janusze Siatkówki      Jarosław Szczotarski (Janusze)

Potężne Kaczory – Grodzka Łęczyca          Braian Wilma (Kaczory)

Gmina Strzelce – Janusze Siatkówki         Kamil Marciniak (Gmina Strzelce)

Potężne Kaczory – Gmina Strzelce            Jacek Włodarczyk (Kaczory)

29 Lut 2020

UKS Rutki Płońsk – Grodzka Łęczyca                           Dawid Cichewicz (Rutki)

UKS Rutki Płońsk – Akademia Siatkówki Żychlin      Robert Masiak (Rutki)

Grodzka Łęczyca – Akademia Siatkówki Żychlin         Jakub Jarota (AS Żychlin)

Akademia Siatkówki Żychlin – Janusze Siatkówki      Wiktor Głuszcz (AS Żychlin)

Potężne Kaczory – Nekoma Kutno                                  Piotr Balcer (Kaczory)

Nekoma Kutno – Janusze Siatkówki                            Piotr Łuczak (Janusze)

Devil ‚s Łęczyca – Janusze Siatkówki                           Łukasz Marciniak (Janusze)

7 Mar 2020      

UKS Rutki Płońsk – Nekoma Kutno                           WALKOWER

UKS Rutki Płońsk – Agropol Kutno                           Robert Masiak (Rutki)

UKS Rutki Płońsk – Potężne Kaczory                        Grzegorz Kruszyński (Kaczory)

Potężne Kaczory – Agropol Kutno                              Jacek Włodarczyk (Kaczory)

14 Mar 2020

Potężne Kaczory – Janusze Siatkówki

Potężne Kaczory – Akademia Siatkówki Żychlin

Akademia Siatkówki Żychlin – Agropol Kutno

Devil’ s Łęczyca – Akademia Siatkówki Żychlin