Najlepszy zawodnik meczu

MVP  Meczu –  to tytuł przyznawany najlepszemu zawodnikowi w każdym meczu sezonu regularnego.

Poniżej lista MVP II Ligi Mężczyzn ( sezon 2018-2019)

  27.10.18    
1 STASZIC KUTNO A. SIATKÓWKI ŻYCHLIN Damian Wronkowski
2 POTĘŻNE KACZORY A. SIATKÓWKI ŻYCHLIN Grzegorz Kruszyński
3 POTĘŻNE KACZORY STASZIC KUTNO Piotr Balcer
  10.11.18    
4 A.SIATKÓWKI ŻYCHLIN JANUSZE SIATKÓWKI Łukasz Marciniak
5 A.SIATKÓWKI ŻYCHLIN DEVIL`S ŁĘCZYCA Adam Sas
6 DEVIL`S ŁĘCZYCA JANUSZE SIATKÓWKI Damian Wroniecki
7 AS  GOSTYNIN AGROPOL KUTNO Andrzej Macek
8 POTĘŻNE KACZORY AS GOSTYNIN Mateusz Gołębiewski
9 POTĘŻNE KACZORY NEKOMA Kutno Jacek Włodarczyk
  17.11.18    
10 GRODZKA ŁĘCZYCA A.SIATKÓWKI ŻYCHLIN Jakub Jarota
11 NEKOMA KUTNO A.SIATKÓWKI ŻYCHLIN Patryk Cieśliński
12 GRODZKA ŁĘCZYCA NEKOMA KUTNO Tomasz Kujawowicz
13 STASZIC KUTNO AGROPOL KUTNO Mikołaj Lewandowski
  24.11.18    
14 POTĘŻNE KACZORY GRODZKA ŁĘCZYCA Jacek Włodarczyk
15 POTĘŻNE KACZORY JANUSZE SIATKÓWKI Grzegorz Kruszyński
16 GRODZKA ŁĘCZYCA JANUSZE SIATKÓWKI Bartłomiej Art
  01.12.18    
17 AS GOSTYNIN AKADEMIA SIATKÓWKI ŻYCHLIN Andrzej Macek
18 AGROPOL KUTNO AKADEMIA SIATKÓWKI ŻYCHLIN Adam Filiński
19 AS GOSTYNIN DEVIL`S ŁĘCZYCA Kamil Janowski
20 DEVIL`S ŁĘCZYCA AGROPOL KUTNO Karol Piotrowski
  08.12.18    
21 AS GOSTYNIN JANUSZE SIATKÓWKI Damian Wroniecki
22 AS GOSTYNIN NEKOMA KUTNO Kamil Jankowski
23 NEKOMA KUTNO JANUSZE SIATKÓWKI Łukasz Marciniak
24 DEVIL`S ŁĘCZYCA STASZIC KUTNO Adam Nawrotek
25 DEVIL`S ŁĘCZYCA POTĘŻNE KACZORY Jakub Graczyk
26 POTĘŻNE KACZORY AGROPOL KUTNO Grzegorz Kruszyński
  16.12.18    
27 AGROPOL  KUTNO JANUSZE SIATKÓWKI Jarosław Szczotarski
28 STASZIC KUTNO JANUSZE SIATKÓWKI Mikołaj Lewandowski
29 AGROPOL KUTNO NEKOMA KUTNO Krzysztof Szatkowski
30 STASZIC KUTNO NEKOMA KUTNO Damian Wronkowski
  05.01.19    
31 DEVIL`S ŁĘCZYCA NEKOMA KUTNO Krzysztof Owczarek
32 DEVIL`S ŁĘCZYCA GRODZKA ŁĘCZYCA Adam Sas
33 GRODZKA ŁĘCZYCA AGROPOL KUTNO  
  12.01.19    
34 STASZIC KUTNO GRODZKA ŁĘCZYCA Bartek Czarnecki
35 STASZIC KUTNO AS GOSTYNIN Mateusz Gołębiewski
36 AS  GOSTYNIN GRODZKA ŁĘCZYCA Andrzej Macek
  27 stycznia    
37 STASZIC KUTNO A.S. Żychlin Filip Filiński
38 Potężne Kaczory A.S. Żychlin Jacek Włodarczyk
39 Potężne Kaczory Staszic Kutno Piotr Balcer
40 Devil’s Łęczyca Nekoma Kutno Adam Sas
41 Devil’s Łęczyca Grodzka Łęczyca Maciej Kiendzierski
42 Agropol Kutno Grodzka Łęczyca Maichał Podogrodzki
  2 lutego    
43 A.S. Żychlin Janusze Siatkówki Jakub Jarota
44 A.S. Żychlin Devil’s Łęczyca Adam Sas
45 Janusze Siatkówki Devil’s Łęczyca Krzysztof Owczarek
46 As Gostynin Staszic Kutno
47 Potężne Kaczory As Gostynin Mateusz Gołębiewski
48 Potężne Kaczory Nekoma Kutno Grzegorz Kruszyński
  16 lutego    
49 A.S. Żychlin Nekoma Kutno Bartłomiej Łacheta
50 A.S. Żychlin Grodzka Łęczyca Wiktor Głuszek
51 Grodzka Łęczyca Nekoma Kutno Jan Tomczak
  23 lutego    
52 Potężne Kaczory Janusze Siatkówki Miłosz Tomaczak
53 Potężne Kaczory Grodzka Łęczyca Jacek Włodarczyk
54 Janusze Siatkówki Grodzka Łęczyca Damian Wroniecki
55 Agropol Kutno Staszic Kutno Karol Piotrowski
  3 marca    
56 As Gostynin Janusze Siatkówki Mateusz Gołębiewski
57 As Gostynin Nekoma Kutno Adrian Dan
58 Nekoma Kutno Janusze Siatkówki Damian Wroniecki
59 Devil’s Łęczyca Staszic Kutno Damian Wronkowski
60 Potężne Kaczory Devil’s Łęczyca Piotr Blacer
61 Potężne Kaczory Agropol Kutno Grzegorz Kruszyński
  9 marca    
62 As Gostynin A.S. Żychlin Bartosz Rzemieniewski
63 A.S. Żychlin Agropol Kutno Tomasz Niewiadomski
64 Devil’s Łęczyca As Gostynin Maciej Macek
65 Devil’s Łęczyca Agropol Kutno
  16 marca    
66 Staszic Kutno Nekoma Kutno Patryk Cieśliński
67 Staszic Kutno Janusze Siatkówki Bartosz Czarnecki
68 Agropol Kutno Nekoma Kutno Dawid Bednarek
69 Agropol Kutno Janusze Siatkówki Jarosław Jurczak
  23 marca    
70 Staszic Kutno Grodzka Łęczyca
71 As Gostynin Grodzka Łęczyca
72 As Gostynin Agropol Kutno Adrian Dan