Najlepiej punktująca zagrywką- sezon 2017-2018

to wyróżnienie indywidualne przyznawane najlepszej zawodniczce Ekstraklasy Kobiet, która na zakończenie

sezonu zgromadzi największą ilość punktów zdobytych zagrywką – po 24.02.18

Lp. Nazwisko i imię Drużyna Pkt.
1 Kubiak Klaudia Hurt Pap Ars Vita Kutno 39
2 Cichosz Adrianna Gostynin Team 31
3 Ludwicka Marta Victoria Koło 30
4 Dominiak Nikola Victoria Koło 28
5 Topolska Justyna Volley Team Zychlin 27
6 Chodorowska Agnieszka Hurt Pap Ars Vita Kutno 25
7 Żurawik Julia Volley Team Zychlin 25
8 Ciszewska Alicja Volley Team Zychlin 23
9 Jóźwik Magda ZS Żychlin – ALO Kutno 23
10 Kowalska Aleksandra ZS Żychlin – ALO Kutno 23
11 Maciaszek Justyna Łęczyca Team 23
12 Ślebocka Weronika Salos Kutno 22
13 Racinowska Agata Victoria Koło 19
13 Chodorowska Iga Hurt Pap Ars Vita Kutno 18
14 Turowiecka Martyna GDS Strzelce 17
15 Lewandowska Anita Victoria Koło 16
16 Stefanowska Klaudia Victoria Koło 14
17 Szymańska Monika Volley Team Zychlin 14
18 Witkowska Katarzyna Łęczyca Team 14
19 Kawka Natalia Victoria Koło 13
20 Lewandowska Michalina Volley Team Zychlin 13
21 Nowak Magdalena Liderki Szczawin 13
22 Pawłowska Małgorzata Łęczyca Team 13
23 Strosińska Agata Liderki Szczawin 13
24 Żakieta Magdelena Liderki Szczawin 13
25 Berlińska Klaudia Liderki Szczawin 12
26 Dobińska Aneta ZS Żychlin – ALO Kutno 12
27 Stasiak Agata Łęczyca Team 12
28 Tomczak Daria Hurt Pap Ars Vita Kutno 12
29 Zbucka Aleksandra Łęczyca Team 12
30 Kiełbasa Marta ZS Żychlin – ALO Kutno 11
31 Reszke Karolina GDS Strzelce 11
32 Wiśniewska Ewa Gostynin Team 11
33 Kubas Patrycja Łęczyca Team 10
34 Ledzion Natalia Liderki Szczawin 10
35 Majchrzak Paulina Salos Kutno 10
36 Obrębska Weronika ZS Żychlin – ALO Kutno 10
37 Andrysiewicz Małgorzata Hurt Pap Ars Vita Kutno 9
38 Beszczyńska Julia Volley Team Zychlin 9
39 Łosiewicz Luiza Gostynin Team 9
40 Rogacka Adrianna Gostynin Team 9
41 Rybacka Magdalena Gostynin Team 9
42 Jankowska Nina GDS Strzelce 8
43 Klonowska Dominika GDS Strzelce 8
44 Wypych Klaudia Liderki Szczawin 8
45 Lach Joanna Hurt Pap Ars Vita Kutno 7
46 Michalak Angelika Hurt Pap Ars Vita Kutno 6
47 Pińkowska Emilia Gostynin Team 6
48 Oleczek Paulina GDS Strzelce 5
49 Bojanowska Gabriela Salos Kutno 4
50 Ciszewska Weronika Volley Team Zychlin 4
51 Kamińska Natalia GDS Strzelce 4
52 Kiełbasa Małgorzata ZS Żychlin – ALO Kutno 4
53 Lewandowska Ola GDS Strzelce 4
54 Rosiak Karolina Victoria Koło 4
55 Szymańska Sara GDS Strzelce 4
56 Tyszkiewicz Justyna Gostynin Team 4
57 Zbrożek Weronika GDS Strzelce 4
58 Bieniak Weronika Volley Team Zychlin 3
59 Dubielak Wiktoria Liderki Szczawin 3
60 Garboś Aleksandra Volley Team Zychlin 3
61 Kaczorowska Natalia Salos Kutno 3
62 Kowalczuk Aleksandra Volley Team Zychlin 3
63 Pasiewicz Julia Hurt Pap Ars Vita Kutno 3
64 Poznańska Katarzyna Salos Kutno 3
65 Serwach  Wiktoria Liderki Szczawin 3
66 Sobczyk Anna Łęczyca Team 3
67 Winiecka Weronika Salos Kutno 3
68 Andrzejewska Anna GDS Strzelce 2
69 Buczek Katarzyna ZS Żychlin – ALO Kutno 2
70 Dobińska Elżbieta ZS Żychlin – ALO Kutno 2
71 Karasiewicz Daria Volley Team Zychlin 2
72 Komorowska Natalia Gostynin Team 2
73 Świderek Iwona Gostynin Team 2
74 Chodorowska Kasandra Hurt Pap Ars Vita Kutno 1
75 Cieślińska Wioleta Salos Kutno 1
76 Damańska Marta Hurt Pap Ars Vita Kutno 1
77 Dyczko Judyta Hurt Pap Ars Vita Kutno 1
78 Furman Marta GDS Strzelce 1
79 Izydorczyk Gabriela Liderki Szczawin 1
80 Kamińska Marta Łęczyca Team 1
81 Kubicka Wiktoria GDS Strzelce 1
82 Łąpieć Natalia Liderki Szczawin 1
83 Nodzak Joanna Hurt Pap Ars Vita Kutno 1
84 Pawlak Aleksandra Gostynin Team 1
85 Stasiak Sandra Victoria Koło 1
86 Wiśniewska Marta Łęczyca Team 1