Najlepiej punktująca zagrywką- sezon 2018-2019

to wyróżnienie indywidualne przyznawane najlepszej zawodniczce Ekstraklasy Kobiet, która na zakończenie

sezonu zgromadzi największą ilość punktów zdobytych zagrywką – tabela po 10 kolejce

Lp. NAZWISKO IMIĘ DRUŻYNA SUMA
1 Markiewicz Katarzyna Akademia Żychlin 29
2 Frydrysiak Maria Akademia Żychlin 27
3 Lewandowska Michalina Volley Team Żychlin 25
4 Ludwicka Marta Victoria Koło 18
5 Kowalska Aleksandra ZS Żychlin 17
6 Topolska Justyna Volley Team Żychlin 17
7 Cichosz Adrianna Gostynin Team 16
8 Kiełbasa Marta ZS Żychlin 16
9 Józwik Magdalena ZS Żychlin 15
10 Tomczak Daria Hurt Pap Kutno 15
11 Beszczyńska Julia Akademia Żychlin 14
12 Dominiak Nikola Victoria Koło 14
13 Tyrańska Magdalena Hurt Pap Kutno 14
14 Janowska Monika Victoria Koło 13
15 Kawka Natalia Victoria Koło 12
16 Owsik Patrycja Akademia Żychlin 12
17 Chodorowska Iga Hurt Pap Kutno 11
18 Berlińska Klaudia Liderki Szczawin 10
19 Ciszewska Weronika Volley Team Żychlin 10
20 Kamińska Marta Łęczyca Team 10
21 Kubas Patrycja Łęczyca Team 10
22 Kubiak Klaudia Hurt Pap Kutno 10
23 Stefanowska Klaudia Victoria Koło 10
24 Chodorowska Agnieszka Hurt Pap Kutno 9
25 Pawłowska Małgorzata Łęczyca Team 9
26 Żurawik Julia Akademia Żychlin 9
27 Jakubowska Paulina Łęczyca Team 8
28 Maciaszek Justyna Łęczyca Team 8
29 Turowiecka Martyna Salos Kutno 8
30 Wiśniewska Marta Łęczyca Team 8
31 Dobińska Aneta ZS Żychlin 7
32 Lewandowska Aleksandra Salos Kutno 7
33 Zbrożek Weronika Salos Kutno 7
34 Zielińska Agata ZS Żychlin 7
35 Balcerzak Małgorzata Akademia Żychlin 6
36 Sobczyk Monika Łęczyca Team 6
38 Ślebocka Weronika Salos Kutno 6
39 Kaczorowska Natalia Salos Kutno 5
40 Racinowska Agata Victoria Koło 5
41 Rosiak Karolina Victoria Koło 5
42 Stasiak Agata Łęczyca Team 5
43 Witkowska Katarzyna Łęczyca Team 5
44 Bieniak Weronika Volley Team Żychlin 4
45 Ciszewska Alicja Volley Team Żychlin 4
46 Kubryn Weronika Strzelce 4
47 Majchrzak Paulina Salos Kutno 4
48 Niespodziańska Marta Victoria Koło 4
49 Rogacka Adrianna Gostynin Team 4
50 Sitkiewicz Aleksandra Akademia Żychlin 4
51 Strosińska Agata Liderki Szczawin 4
52 Szymańska Monika Volley Team Żychlin 4
53 Tyszkiewicz Katarzyna Gostynin Team 4
54 Wypych Klaudia Liderki Szczawin 4
55 Żernicka Wiktoria Akademia Żychlin 4
56 Domańska Marta Hurt Pap Kutno 3
57 Izydorczyk Anna Liderki Szczawin 3
58 Kubicka Wiktoria GDS Strzelce 3
59 Ledzion Natalia Liderki Szczawin 3
60 Lewandowska Anita Victoria Koło 3
61 Nowak Magdalena Liderki Szczawin 3
62 Obrębska Weronika ZS Żychlin 3
63 Oleczak Paulina GDS Strzelce 3
64 Pawlak Aleksandra Gostynin Team 3
65 Andrzejewska Anna Strzelce 2
66 Brylska Aleksandra Liderki Szczawin 2
67 Kaczmarek Weronika GDS Strzelce 2
68 Kamińska Natalia Strzelce 2
69 Komorowska Natalia Gostynin Team 2
70 Łosiewicz Luiza Gostynin Team 2
71 Pińkowska Emila Gostynin Team 2
72 Poznańska Katarzyna Salos Kutno 2
73 Szpik Wiktoria Strzelce 2
74 Błaszczykowska Magdalena Liderki Szczawin 1
75 Damra Oliwia ZS Żychlin/ALO 1
76 Dobińska Elżbieta ZS Żychlin 1
77 Felczak Julia Akademia Żychlin 1
78 Gajewska Angelika Liderki Szczawin 1
79 Janczura Katarzyna Hurt Pap Kutno 1
80 Kowalczuk Aleksandra Volley Team Żychlin 1
81 Kowalska Anna Hurt Pap Kutno 1
82 Król Zofia Victoria Koło 1
83 Lach Joanna Hurt Pap Kutno 1
84 Michalak Angelika Hurt Pap Kutno 1
85 Rybacka Magdalena Gostynin Team 1
86 Serwach Wiktoria Liderki Szczawin 1
87 Strzałkowska Julia Liderki Szczawin 1
88 Wiśniewska Ewa Gostynin Team 1
89 Żakieta Magdalena Liderki Szczawin 1
584