Najlepiej punktujący zagrywką  – sezon 2018-2019

Przy równej ilości pkt. o miejscu w końcowej klasyfikacji decyduje wyższe miejsce zespołu w lidze (po 8 kolejce)

Lp. NAZWISKO IMIĘ Drużyna SUMA
1 Włodarczyk Wojciech Kaszewy 20
2 Kacprzak Marek Parzęczew 15
3 Markus Cezary Bzura Sobota 15
4 Świątkowski Łukasz AZS WSGK 14
5 Barański Marcin Chem Pak Kutno 11
6 Skonieczny Damian AZS WSGK 10
7 Włodarczyk Marek Kaszewy 10
8 Wojtowicz Michał Sparta Leśmierz 10
9 Bogus Rafał Bzura Sobota 9
10 Sokołowicz Paweł Chem Pak Kutno 9
11 Milewski Bartosz Iskra Szczawin 8
12 Rybak Kamil Awantura 8
13 Skonieczny Patryk AZS WSGK 8
14 Latecki Michał Sparta Leśmierz 7
15 Jujka Daniel Kaszewy 6
16 Łuczak Karol Parzęczew 6
17 Pieścik Arkadiusz Sparta Leśmierz 6
18 Wojtczak Krzysztof Chem Pak Kutno 6
19 Bartosiak Krzysztof AZS WSGK 5
20 Krzysztofczyk Damian Bzura Sobota 5
21 Urbaniak Dawid Parzęczew 5
22 Włodarczyk Mariusz Chem Pak Kutno 5
23 Wojtas Arkadiusz Awantura 5
24 Bartczak Paweł Iskra Szczawin 4
25 Boberek Tomasz Awantura 4
25 Bogulski Łukasz Iskra Szczawin 4
27 Dośpiał Tomasz Awantura 4
28 Gałek Maciej Parzęczew 4
29 Gawroński Filip AZS WSGK 4
30 Głowacki Łukasz Parzęczew 4
31 Ignaczak Wiktor Parzęczew 4
32 Kostecki Jędrzej Parzęczew 4
33 Kowalski Robert AZS WSGK 4
34 Kwiatkowski Piotr Iskra Szczawin 4
35 Lewandowski Piotr Bzura Sobota 4
36 Ostrowski Adam Awantura 4
37 Topolski Marcin Kaszewy 4
38 Ziółkowski Cezary Iskra Szczawin 4
39 Babecki Paweł Chem Pak Kutno 3
40 Gusławski Michał Parzęczew 3
41 Matusiak Mateusz Iskra Szczawin 3
42 Rybak Damian Parzęczew 3
43 Socha Wojciech Kaszewy 3
44 Ciechoński Przemysław Iskra Szczawin 2
45 Dąbrowski Mateusz Bzura Sobota 2
46 Kacprzak Krzysztof Chem Pak Kutno 2
47 Malec Jakub Kaszewy 2
48 Marczak Waldemar Iskra Szczawin 2
49 Marczak Waldemar Iskra Szczawin 2
50 Michalski Dominik Sparta Leśmierz 2
51 Musierowicz Dariusz Chem-Pak Kutno 2
52 Nowak Nikodem Parzęczew 2
53 Papiernik Adam Sparta Leśmierz 2
54 Pisera Seweryn Sparta Leśmierz 2
55 Rzymkowski Mateusz Chem Pak Kutno 2
56 Skonieczny Dawid AZS WSGK 2
57 Wiktorski Marcin Sparta Leśmierz 2
58 Woźniak Marcin Awantura 2
59 Zieliński Adam Bzura Sobota 2
60 Aniszewski Rafał Kaszewy 1
61 Dołowiec Cezary AZS WSGK 1
62 Garncarek Daniel Awantura 1
63 Jaskalski Bartosz Kaszewy 1
64 Kostrzewski Michał Iskra Szczawin 1
65 Kurowski Paweł Parzęczew 1
66 Matusiak Łukasz Sparta Leśmierz 1
67 Puścian Rafał AZS WSGK 1
68 Stasiak Kamil Kaszewy 1
69 Szczęsny Daniel AZS WSGK 1
70 Zagórowicz Jakub AZS WSGK 1