Najlepiej punktujący zagrywką II Ligi sezonu 2018-2019

to wyróżnienie indywidualne przyznawane najlepszemu zawodnikowi 2 Ligi Mężczyzn, który na zakończenie sezonu zgromadzi największą ilość punktów zdobytych zagrywką.

Punktacja na dzień 25 marca 2019 r.

Lp. NAZWISKO IMIĘ DRUŻYNA SUMA
1 Włodarczyk Jacek Potężne Kaczory 20
2 Kruszyński Grzegorz Potężne Kaczory 19
3 Jankowski Kamil AS Gostynin 19
4 Jarota Jakub AK Żychlin 18
5 Wronkowski Damian Staszic Kutno 17
6 Nawrotek Adam Devil`s Team 15
7 Tomczak Jan Nekoma Kutno 15
8 Lewandowski Mikołaj Staszic Kutno 14
9 Wroniecki Damian Janusze Siatkówki 14
10 Olek Adrian Devil`s Team 13
11 Gołębiewski Mateusz AS Gostynin 13
12 Balcer Piotr Potężne Kaczory 12
13 Cieśliński Patryk Nekoma Kutno 12
14 Czarnecki Bartosz Staszic Kutno 11
15 Sampolski Bartosz AK Żychlin 10
16 Sas Adam Devil`s Team 10
17 Szymaniak Kacper Nekoma Kutno 10
18 Dan Adrian AS Gostynin 9
19 Jurczak Jarosław Janusze Siatkówki 9
20 Podogrocki Michał Agropol Kutno 9
21 Cieplak Krzysztof Potężne Kaczory 8
22 Jarota Mateusz AK Żychlin 8
23 Owczarek Krzysztof Devil`s Team 8
24 Rynio Przemek Staszic Kutno 8
25 Rzemieniewski Bartosz AS Gostynin 8
26 Filiński Adam AK Żychlin 7
27 Niewiadomski Tomasz AK Żychlin 7
28 Głuszcz Wiktor AK Żychlin 6
29 Kiendzierski Maciej Devil`s Team 6
30 Macek Andrzej AS Gostynin 6
31 Szczotarski Paweł Janusze Siatkówki 6
32 Filiński Filip AK Żychlin 5
33 Gołębiewski Jakub Staszic Kutno 5
34 Łuczak Piotr Janusze Siatkówki 5
35 Szadkowski Krzysztof Agropol Kutno 5
36 Woźniak Jacek Potężne Kaczory 5
37 Bednarek Dawid Nekoma Kutno 4
38 Sieradzan Krystian Potężne Kaczory 4
39 Stasiak Michał Janusze Siatkówki 4
40 Wachowski Dawid Potężne Kaczory 4
41 Wichrowski Tomasz Agropol Kutno 4
42 Andzejewski Bartosz Staszic Kutno 3
43 Domański Mateusz Devil`s Team 3
44 Fijałkowski Kamil AK Żychlin 3
45 Graczyk Jakub Devil`s Team 3
46 Janczura Seweryn Staszic Kutno 3
47 Kuciński Łukasz Devil`s Team 3
48 Kujawowicz Tomasz Nekoma Kutno 3
49 Marciniak Łukasz Janusze Siatkówki 3
50 Wachowski Radosław Potężne Kaczory 3
51 Osipowicz Tomasz AS Gostynin 3
52 Jędrzejczak Jan Agropol Kutno 3
53 Bednarek Łukasz Nekoma Kutno 2
54 Dominik Dominik Nekoma Kutno 2
55 Kowalczyk Filip Grodzka 2
56 Kowalski Krystian Nekoma Kutno 2
57 Król Jakub AK Żychlin 2
58 Kubiak Arkadiusz Agropol Kutno 2
59 Otwinowski Grzegorz Devil`s Team 2
60 Piotrowski Karol Agropol Kutno 2
61 Sala Piotr Agropol Kutno 2
62 Zawalich Jakub AS Gostynin 2
63 Włodarczyk Damian Agropol Kutno 2
64 Andrzejczyk Adam AK Żychlin 1
65 Dałek Mateusz Staszic Kutno 1
66 Głogowski Bartek AK Żychlin 1
67 Koperkiewicz Michał Devil`s Team 1
68 Kuciński Maciej Devil`s Team 1
69 Piotrowski Adam Agropol Kutno 1
70 Stasiak Sylwester Agropol Kutno 1
71 Wyszyński Adam Grodzka Łęczyca 1
72 Rumiński Radosław AS Gostynin 1