Najlepiej punktujący zagrywką II Ligi sezonu 2018-2019

to wyróżnienie indywidualne przyznawane najlepszemu zawodnikowi 2 Ligi Mężczyzn, który na zakończenie sezonu zgromadzi największą ilość punktów zdobytych zagrywką.

Punktacja na dzień 7 marca 2020 r.

M Nazwisko i imię Drużyna Pkt.
1 Włodarczyk Jacek Potężne Kaczory 34
2 Topolski Marcin Agropol Kutno 33
3 Podogrocki Michał Agropol Kutno 25
4 Zamędzki Kamil UKS Rutki Płońsk 25
5 Masiak Robert UKS Rutki Płońsk 22
6 Jarota Jakub AS Żychlin 21
7 Kruszyński Grzegorz Potężne Kaczory 16
8 Łączyński Tomasz UKS Rutki Płońsk 14
9 Owczarek Krzysztof Devil`s 14
10 Cichewicz Dawid UKS Rutki Płońsk 13
11 Gołębiewski Jakub Gmina Strzelce 13
12 Misztal Artur Nekoma Kutno 13
13 Szczotarski Jarosław Janusze Siatkówki 12
14 Bodalski Łukasz UKS Rutki Płońsk 11
15 Brzozek Dominik Nekoma Kutno 10
16 Nawrotek Adam Devil`s 10
17 Sas Adam Devil`s 10
18 Brząkała Bartosz Gmina Strzelce 9
19 Cieplak Krzysztof Potężne Kaczory 9
20 Cieśliński Patryk Nekoma Kutno 9
21 Woźniak Jacek Potężne Kaczory 9
22 Wroniecki Damian Janusze Siatkówki 9
23 Niewiadomski Tomasz AS Żychlin 8
24 Stasiak Michał Janusze Siatkówki 8
25 Tomczak Jan Nekoma Kutno 8
26 Art Bartosz Devil`s 7
27 Balcer Piotr Potężne Kaczory 6
28 Piotrowski Igor UKS Rutki Płońsk 6
29 Markiewicz Mateusz Gmina Strzelce 5
30 Piotrowski Karol Agropol Kutno 5
31 Sadowski Krzysztof Potężne Kaczory 5
32 Andrzejczyk Adam AS Żychlin 4
33 Janczura Seweryn Nekoma Kutno 4
34 Jurczak Jarosław Janusze Siatkówki 4
35 Konwerski Szymon UKS Rutki Płońsk 4
36 Krół Jakub AS Żychlin 4
37 Kuciński Łukasz Devil`s 4
38 Łuczak Piotr Janusze Siatkówki 4
39 Marciniak Łukasz Janusze Siatkówki 4
40 Nowak Grzegorz Janusze Siatkówki 4
41 Bednarek Dawid Nekoma Kutno 3
42 Czarnecki Bartosz Agropol Kutno 3
43 Głuszcz Wiktor AS Żychlin 3
44 Kiendzierski Maciej Devil`s 3
45 Lewandowski Łukasz Gmina Strzelce 3
46 Lewandowski Mikołaj AS Żychlin 3
47 Maćczak Mateusz Gmina Strzelce 3
48 Marciniak Kamil Gmina Strzelce 3
49 Wilma Braian Potężne Kaczory 3
50 Bednarek Łukasz Nekoma Kutno 2
51 Graczyk Jakub Devil`s 2
52 Jarota Mateusz AS Żychlin 2
53 Krzysztofiak Patryk Gmina Strzelce 2
54 Kubiak Bartosz Agropol 2
55 Michalak Ziemowit AS Żychlin 2
56 Otwinowski Grzegorz Devil`s 2
57 Pakulski Jakub UKS Rutki 2
58 Rogalski Kamil Devil`s 2
59 Rosa Mateusz Nekoma Kutno 2
60 Stasiak Sylwester Agropol Kutno 2
61 Włodarski Piotr Janusze Siatkówki 2
62 Domański Kacper UKS Rutki Płońsk 1
63 Filiński Filip AS Żychlin 1
64 Gołębiewski Artur Gmina Strzelce 1
65 Grabarczyk Dominik Grodzka Łęczyca 1
66 Hooha Van Dawid Potężne Kaczory 1
67 Jędrzejczak Jan Agropol Kutno 1
68 Kopycki Daniel UKS Rutki 1
69 Kubiak Arkadiusz Agropol Kutno 1
70 Kujawowicz Tomasz Nekoma Kutno 1
71 Matczak Krystian Janusze Siatkówki 1
72 Rutkowski Dawid Gmina Strzelce 1
73 Sęczkowski Łukasz Gmina Strzelce 1
74 Sikowski Marek UKS Rutki Płońsk 1
75 Stasiak Przemek Gmina Strzelce 1
76 Szatkowski Krzysztof Agropol Kutno 1
77 Tomczak Miłosz Potężne Kaczory 1
78 Wachowski Dawid Potężne Kaczory 1
79 Wyszyński Adam Grodzka Łęczyca 1
504