Najlepiej punktujący zagrywką II Ligi sezonu 2018-2019

to wyróżnienie indywidualne przyznawane najlepszemu zawodnikowi 2 Ligi Mężczyzn, który na zakończenie sezonu zgromadzi największą ilość punktów zdobytych zagrywką.

Punktacja na dzień 23 lutego 2020 r.

Lp. Nazwisko i imię Drużyna Pkt.
1 Topolski Marcin Agropol Kutno 32
2 Włodarczyk Jacek Potężne Kaczory 29
3 Zamędzki Kamil UKS Rutki Płońsk 22
4 Podogrocki Michał Agropol Kutno 21
5 Jarota Jakub AS Żychlin 18
6 Masiak Robert UKS Rutki Płońsk 17
7 Owczarek Krzysztof Devil`s 14
8 Gołębiewski Jakub Gmina Strzelce 13
9 Łączyński Tomasz UKS Rutki Płońsk 12
10 Kruszyński Grzegorz Potężne Kaczory 11
11 Misztal Artur Nekoma Kutno 11
12 Bodalski Łukasz UKS Rutki Płońsk 10
13 Cichewicz Dawid UKS Rutki Płońsk 10
14 Cieplak Krzysztof Potężne Kaczory 10
15 Nawrotek Adam Devil`s 10
16 Sas Adam Devil`s 10
17 Szczotarski Jarosław Janusze Siatkówki 10
18 Brząkała Bartosz Gmina Strzelce 9
19 Brzozek Dominik Nekoma Kutno 9
20 Cieśliński Patryk Nekoma Kutno 9
21 Niewiadomski Tomasz AS Żychlin 8
22 Stasiak Michał Janusze Siatkówki 8
23 Woźniak Jacek Potężne Kaczory 8
24 Art Bartosz Devil`s 7
25 Tomczak Jan Nekoma Kutno 7
26 Wroniecki Damian Janusze Siatkówki 6
27 Markiewicz Mateusz Gmina Strzelce 5
28 Piotrowski Igor UKS Rutki Płońsk 5
29 Sadowski Krzysztof Potężne Kaczory 5
30 Andrzejczyk Adam AS Żychlin 4
31 Janczura Seweryn Nekoma Kutno 4
32 Konwerski Szymon UKS Rutki Płońsk 4
33 Kuciński Łukasz Devil`s 4
34 Łuczak Piotr Janusze Siatkówki 4
35 Marciniak Kamil Gmina Strzelce 4
36 Marciniak Łukasz Janusze Siatkówki 4
37 Nowak Grzegorz Janusze Siatkówki 4
38 Piotrowski Karol Agropol Kutno 4
39 Czarnecki Bartosz Agropol Kutno 3
40 Jurczak Jarosław Janusze Siatkówki 3
41 Kiendzierski Maciej Devil`s 3
42 Krół Jakub AS Żychlin 3
43 Lewandowski Łukasz Gmina Strzelce 3
44 Lewandowski Mikołaj AS Żychlin 3
45 Maćczak Mateusz Gmina Strzelce 3
46 Wilma Braian Potężne Kaczory 3
47 Balcer Piotr Potężne Kaczory 2
48 Bednarek Dawid Nekoma Kutno 2
49 Bednarek Łukasz Nekoma Kutno 2
50 Graczyk Jakub Devil`s 2
51 Jarota Mateusz AS Żychlin 2
52 Krzysztofiak Patryk Gmina Strzelce 2
53 Kubiak Bartosz Agropol 2
54 Michalak Ziemowit AS Żychlin 2
55 Otwinowski Grzegorz Devil`s 2
56 Pakulski Jakub UKS Rutki 2
57 Rogalski Kamil Devil`s 2
58 Rosa Mateusz Nekoma Kutno 2
59 Domański Kacper UKS Rutki Płońsk 1
60 Filiński Filip AS Żychlin 1
61 Gołębiewski Artur Gmina Strzelce 1
62 Grabarczyk Dominik Grodzka Łęczyca 1
63 Hooha Van Dawid Potężne Kaczory 1
64 Jędrzejczak Jan Agropol Kutno 1
65 Kubiak Arkadiusz Agropol Kutno 1
66 Kujawowicz Tomasz Nekoma Kutno 1
67 Rutkowski Dawid Gmina Strzelce 1
68 Sęczkowski Łukasz Gmina Strzelce 1
69 Sikowski Marek UKS Rutki Płońsk 1
70 Stasiak Przemek Gmina Strzelce 1
71 Stasiak Sylwester Agropol Kutno 1
72 Szatkowski Krzysztof Agropol Kutno 1
73 Tomczak Miłosz Potężne Kaczory 1
74 Wachowski Dawid Potężne Kaczory 1
75 Wyszyński Adam Grodzka Łęczyca 1
447