W dniu 11 listopada od godziny 9.00 w sali Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie  odbył się IX Turniej Niepodległości Dziewcząt w Siatkówce o Puchar Starosty Kutnowskiego. W turnieju wystartował0  siedem zespołów z powiatu kutnowskiego oraz ósma zaproszona drużyna z Gostynina.

Zwyciężył zespół LO im. H. Dąbrowskiego Kutno , który w zaciętym i stojącym na bardzo dobrym poziomie meczu finałowym pokonał LO im. A. Mickiewicza Żychlin 2-0. Fotogaleria z turnieju – Marcin Ranachowicz . Link do zdjęć https://goo.gl/photos/9QZhRF9gXSxNSCi27

SONY DSC

Grupa “A” 1.ZSZ im. Grabskiego 2. ZS Żychlin 3. LO im. Dąbrowskiego, 4. LO im. Kasprowicza

Grupa :B: 1. ZS im. Staszica 2. LO im. Kościuszki  3. ZS im. Grabskiego, LO Żychlin

Wyniki

g.09.00 ZSZ Troczewskiego – LO Dąbrowskiego      0-2

g.09.30 ZS Staszic – ZS Grabski  0-2

g.10.00 ZS Żychlin – LO Kasprowicz     0-2

g.10.30 LO Gostynin – LO Żychlin  0-2

g.11.00 ZSZ Troczewski – LO Kasprowicza    1-2

g.11.30 ZS Staszic – LO Żychlin       0-2

g.12.00 ZS Żychlin – LO Dąbrowskiego    1-2

g.12.30 LO Gostynin – ZS Grabskiego    0-2

g.13.00 ZSZ Troczewski – ZS Żychlin    0-2

g.13.30  ZS Staszic  – LO Gostynin    2-1

g.14.00 LO Dąbrowskiego – LO Kasprowicza    2-0

g.14.30 ZS Grabskiego – LO Żychlin    1-2

g.15.15  mecz o 5 miejsce : ZS Żychlin – ZS Staszic    2-0

g.15,45 mecz o 3 miejsce; LO Kasprowicza-  ZS Grabskiego    1-2

g.16.15 mecz o 1 miejsce- LO Dąbrowskiego  – LO Żychlin    2-0

Kolejność końcowa Turnieju

1.LO im. H. Dąbrowskiego Kutno

2.LO im. A. Mickiewicza Żychlin

3.ZS Nr 3 i. W. Grabskiego Kutno

4.LO im. J. Kasprowicza Kutno

5.ZS Żychlin

6.ZS Nr 1 im. S. Staszica Kutn0

7.LO im. T. Kościuszki Gostynin

7.ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego Kutno

Najlepsze zawodniczki Turnieju

MVP Turnieju – Iga Chodorowska (Dąbrowszczak)

Najlepsza rozgrywająca – Aleksandra Kowalczuk (LO Żychlin)

Najlepsza Atakująca – Małgorzata Balcerzak (LO Żychlin)

Miss Fota – Oliwia Damra (ZS Staszic)

Najlepsze zawodniczki zespołów.

LO im. H. Dąbrowskiego Kutno – Jagoda Garboś

LO im. A. Mickiewicza Żychlin – Maria Frydrysiak

ZS Nr 3 i. W. Grabskiego Kutno – Michalak Angelika

LO im. J. Kasprowicza Kutno – Agata Kaczorowska

ZS Żychlin – Aleksandra Kowalska

ZS Nr 1 im. S. Staszica Kutno – Natalia Iżyńska

LO im. T. Kościuszki Gostynin – Klaudia Seweryniak

ZSZ Nr 2 i. A. Troczewskiego Kutno – Patrycja Kruczak

ZA ROK X Jubileuszowy Turniej Niepodległości,