Najlepiej punktujący zagrywką Ligi  męskiej grupa B sezonu 2021-2022

to wyróżnienie indywidualne przyznawane najlepszemu zawodnikowi 2 Ligi Mężczyzn, który na zakończenie sezonu zgromadzi największą ilość punktów zdobytych zagrywką.

Najlepiej punktujący rundy wstępnej – Bartosz Milewski  (Iskra Szczawin ) 22 pkt.

Punktacja na dzień 09.01. 2022 r.

M Nazwisko i imię Drużyna Pkt.
1 Milewski Bartosz Iskra Szczawin 22
2 Włodarczyk Wojciech Agropol Kutno 18
3 Łykowski Jarosław Chalin Team 10
4 Wiankowski Daniel Agropol Kutno 10
5 Głowacki Łukasz Gladiator Parzęczew 9
6 Kielik Piotr Chalin Team 8
7 Podogrocki Michał Agropol Kutno 8
8 Urbaniak Dawid Gladiator Parzęczew 8
9 Ciechoński Przemysław Iskra Szczawin 7
10 Głuszcz Wiktor Volley Team Żychlin 7
11 Macek Andrzej Iskra Szczawin 7
12 Misztal Artur Agropol Kutno 7
13 Filiński Adam Volley Team Żychlin 6
14 Jarota Jakub Volley Team Żychlin 6
15 Osipowicz Tomasz Iskra Szczawin 6
16 Gusławski  Gabriel Gladiator Parzęczew 5
17 Kręcikowski Adrian Gladiator Parzęczew 5
18 Szczęsny Dawid Nekoma Kutno 5
19 Dębski Paweł Gladiator Parzęczew 4
20 Jabłoński Patryk Chalin Team 4
21 Kuczmarski Szymon Chalin Team 4
22 Kurowski Paweł Gladiator Parzęczew 4
23 Matusiak Mateusz Iskra Szczawin 4
24 Piotr Chalin Team 4
25 Ziółkowski Cezary Agropol Kutno 4
26 Domański Błażej Nekoma Kutno 3
27 Jabłoński Łukasz Gladiator Parzęczew 3
28 Jędrzejczak Jan Nekoma Kutno 3
29 Rosa Mateusz Nekoma Kutno 3
30 Tomczyk Jabub Chalin Team 3
31 Balcerowski Kacper Chalin Team 2
32 Bednarek Dawid Nekoma Kutno 2
33 Czubiński Patryk Volley Team Żychlin 2
34 Filiński Filip Volley Team Żychlin 2
35 Kacprzak Krystian Chalin Team 2
36 Kacprzak Marek Gladiator Parzęczew 2
37 Kostecki Jędrzej Gladiator Parzęczew 2
38 Kotecki Szymon Volley Team Żychlin 2
39 Michalak Ziemowit Volley Team Żychlin 2
40 Natkowski Przemysław Volley Team Żychlin 2
41 Potrowski Karol Agropol Kutno 2
42 Bartczak Paweł Iskra Szczawin 1
43 Cieśliński Patryk Nekoma Kutno 1
44 Dębski Miłosz Nekoma Kutno 1
45 Furman Aleksander Volley Team Żychlin 1
46 Ignaczak Wiktor Gladiator Parzęczew 1
47 Jastrzębski Damian Volley Team Żychlin 1
48 Kapusta Adrian Volley Team Żychlin 1
49 Kostrrzewski Michał Iskra Szczawin 1
50 Krół Jakub Volley Team Żychlin 1
51 Łuczak Karol Gladiator Parzęczew 1
52 Stępniak Kacper Volley Team Żychlin 1
53 Wichrowski Tomasz Agropol Kutno 1
54 Zalewski Konrad Iskra Szczawin 1
232