Podajemy cały  kalendarz ligi kobiet i męskiej do do  końca sezonu 2011-2022. W terminarzu zostały podane terminy turnieje po zakończeniu. ligi.

22.01.2022    ( sobota ) 
Mistrzostwa Kutno-Tenis Stołowy g.11.00
23.01.2022  ( Niedziela ) o m. 7 – 12  
1.         g..12.00 MAZOVIA – NEKOMA
2.         g.13.30 AGROPOL – STRZELCE
3.         g.15.00 GRODZKA – ŻYCHLIN
29.01.2022  ( sobota ) kobiety
4. g.10.00 CHALIN – LIDERKI
5. g.11.00  RUTKI –  CHALIN
6. g.12.00 HURT PAP  – LIDERKI
7. g.13.00 ŻYCHLIN – RUTKI
8. g.14.00 HURT PAP  – ŻYCHLIN
30.01.2022  ( Niedziela) o m. 1 – 6  
9.      g..12.00 AZS – CHALIN
10.    g.13.30 GLADIATOR- CHEM PAK
11.     g.15.00 KACZORY – SZCZAWIN
06.02.2022  ( Niedziela ) o m. 1 – 6  
12.     g.10.00 AZS WSGK – CHEM PAK
13.     g.11.30 CHALIN – SZCZAWIN
14.     g.13.00 GLADIATOR – KACZORY 
12.02.2022     ( sobota ) KOBIETY
15. g.10.00 ŻYCHLIN – CHALIN
16. g.11.00 HURT PAP – CHALIN
17. g.12.00  ŻYCHLIN – LIDERKI
18. g.13.00  HURT PAP – RUTKI
19. g.14.00 LIDERKI – RUTKI
13.02.2022  ( Niedziela) o m. 7 – 12  
20.    g.10.00 MAZOVIA – STRZELCE
21.     g.11.30 NEKOMA –  ŻYCHLIN
22.    g.13.00 AGROPOL –  GRODZKA
19.02.2022  ( sobota )
g.11 Grand Prix w Tenisie Stołowym
20.02.2022  ( Niedziela ) o m. 1 – 6  
23.    g.10.00 AZS WSGK – SZCZAWIN
24.    g.11.30 KACZORY – CHEM PAK
25.    g.13.00 CHALIN- GLADIATOR 
26.02.2022     ( sobota ) KOBIETY
26. g.10.00 ŻYCHLIN – RUTKI
27. g.11.00  RUTKI –  CHALIN
28. g.12.00 HURT PAP  – ŻYCHLIN
29. g.13.00 CHALIN – LIDERKI
30. g.14.00 HURT PAP LIDERKI
27.02.2022  ( Niedziela) o m. 7 – 12 
31.     g.10.00 AZS WSGK – KACZORY
32.    g.11.30 STRZELCE –  GRODZKA
33.    g.13.00 NEKOMA –  AGROPOL
06.03.2022  ( Niedziela ) o m. 1 – 6  
34.    g.12.00 MAZOVIA – ŻYCHLIN
35.    g.13.30 SZCZAWIN – GLADIATOR
36.    g.15.00 CHEM PAK  – CHALIN
12.03.2022     ( sobota ) KOBIETY
37. g.10.00 ZS ZYCHLIN – CHALIN
38. g.11.00 RUTKI PŁOŃSK – CHALIN
39. g.12.00 ZYCHLIN – RUTKI
13.03.2022  ( Niedziela) o m. 7 – 12    
40.    g.10.30 ŻYCHLIN –  AGROPOL
41.     g.12.00 STRZELCE –  NEKOMA
19.03.2022  ( sobota )
42.    g.10.00 MAZOVIA – GRODZKA
g.12.30 Grand Prix w Tenisie Stołowym
20.03.2022  ( Niedziela ) o m. 1 – 6  
43.    g.10.00 AZS WSGK – GLADIATOR
44.    g.11.30 CHALIN  – KACZORY
45.    g.13.00 SZCZAWIN  – CHEM PAK
g.14.30 ZAKOŃCZENIE LIGI 1 – 6
26.03.2022  ( Sobota ) KOBIETY
46. g.10.00 LIDERKI – RUTKI
47. g.11.00 HURT PAP – RUTKI
48. g.12.00                                      ZAKOŃCZENIE LIGI
27.03.2022  ( Niedziela) o m. 7 – 12     
49.    g.10.00 MAZOVIA – AGROPOL
50.    g.11.30 GRODZKA –  NEKOMA
51.     g.13.00 ŻYCHLIN  – STRZELCE
g.14.30 ZAKOŃCZENIE LIGI 7 – 12
02.04.2022  ( Sobota )
g.10.00 Turniej” Chłopaków po Trzydziestce”
09.04.2022  ( Sobota )
g.10.00 Wiosenny Turniej Kobiet
23.04.2022  ( Sobota )
g.11.00                                             GP w Tenisie Stołowym
30.04.2022  ( Sobota )
g.10.00 Turniej „Zawsze z Mistrzem”